Antracitovosivá leňoška Max Winzer Norris Max Winzer

Antracitovosivá leňoška Max Winzer Norris

540.90 EUR €

Trhem osvědčený produkt, Antracitovosivá leňoška Max Winzer Norris s pečetí kvality Max Winzer - tento produkt dodáváme za mimořádně nízkou cenu 559.99. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Zásielky nad 60 k vám budú dopravené BEZPLATNE. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Značka: 
SKU: 4052431021464
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Táto leňoška od Max Winzer vám bude dokonalým spoločníkom pri každodennom zaslúženom odpočinku. Jeho zakrivený tvar vás vyzýva k neopísateľnej relaxácii. Podporu zabezpečuje vankúšik v oblasti hlavy. Montáž tohto nábytku je úplne jednoduchá - stačí pripevniť nohy a veľké dielo máte hotové.

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Nábytok je štýlový v mnohých zmysloch slova - od kresiel a pohoviek v skutočne modernom dizajne až po výrobky v teraz tak obľúbenom retro štýle.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Antracitovosivá leňoška Max Winzer Norris

  • Název: Antracitovosivá leňoška Max Winzer Norris
  • Cena: 559.99 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431021464
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce