Antracitovosivé kreslo Max Winzer Vary Velvet Max Winzer

Antracitovosivé kreslo Max Winzer Vary Velvet

1193.90 EUR €

Hit poslednej doby, Antracitovosivé kreslo Max Winzer Vary Velvet s preslávenou značkou Max Winzer - tento hit zaobstaráte v akcii za 1249.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4052431092440
Do obchodu

Popis

Max Winzer

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz je kladený na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet divu, že sa kúsky Max Winzer pýšia zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny príde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Antracitovosivé kreslo Max Winzer Vary Velvet

  • Název: Antracitovosivé kreslo Max Winzer Vary Velvet
  • Cena: 1249.00 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431092440
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce