Bambusová servírovacia miska Kosova Tree Hearts

Bambusová servírovacia miska Kosova Tree Hearts, 17,8 × 6 cm

16.90 EUR €

Trhem osvědčený produkt, Bambusová servírovacia miska Kosova Tree Hearts, 17,8 × 6 cm od Kosova - tento artikl je v tuhle chvíli v úžasné akci za 17.90. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 60 €, neplatíte poštovné. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8681181839355
Do obchodu

Popis

Kosova

Arašidy, paradajky, syry, šunky... Mňam! Servírovanie je niečím, bez čoho by sa ani tá najmenšia stretávka určite nezaobišla. A k lahodným ingredienciám je treba zaobstarať aj praktickú servírovaciu misku. Táto od značky Kosova je navyše z kvalitného bambusu, ktorého čaru prepadnete raz-dva!

Značka Kosova tvorí výhradne z porcelánu a hlavne bambusového dreva - používanie bambusu je pomerne čerstvým trendom. Ide o materiál, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, a ktorý možno ľahko ekologicky zlikvidovať v prípade vysokého opotrebovania. Bambus je sám osebe veľmi odolný a silný. Napríklad pri manipulácii s plochou bambusu sa ostrie nožov netupí.

Ďalšou veľkou výhodou bambusu je jeho schopnosť vstrebávať omnoho menej tekutín, teda sa dá ľahšie umyť (len pozor, nenechávajte ho dlho vo vode - aj napriek vysokej odolnosti ide stále o druh dreva).

Nesporná výhoda bambusu je jeho prírodná anti-bakteriálna ochrana. Neprepúšťa tak do seba kyseliny ani farbivá, ktoré obsahuje drvivá väčšina potravín okolo nás.

Parametry produktu Bambusová servírovacia miska Kosova Tree Hearts, 17,8 × 6 cm

  • Název: Bambusová servírovacia miska Kosova Tree Hearts, 17,8 × 6 cm
  • Cena: 17.90 EUR
  • Výrobce: Kosova
  • EAN: 8681181839355
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce