Béžová XXL šesťmiestna rozkladacia pohovka Milo Casa Donatella

Béžová XXL šesťmiestna rozkladacia pohovka Milo Casa Donatella, ľavý roh

3716.90 EUR €

V akcii je práve teraz Béžová XXL šesťmiestna rozkladacia pohovka Milo Casa Donatella, ľavý roh s preslávenou značkou Milo Casa - tento hit ľahko nájdete po zlacnenie za 1830.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad šesťdesiat eur. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5907678544513
Do obchodu

Popis

Milo Casa

Keď sa zíde vaša rodina či priatelia, je to poriadna partia ľudí? Je skvelé mať toľko blízkych okolo seba. Pripravte svoj salón na početné stretnutia a radujte sa z ich spoločnosti. S naozaj priestrannou pohovkou veľkosti XXL sa nájde miesto pre každého.

Značka Milo Casa pochádza z Talianska a predstavuje vyberanú kvalitu a pôsobivý elegantný dizajn. Celá výroba prebieha v Európe a zakladá sa na unikátnom know-how, ktoré zahŕňa nielen výnimočnú čalúnickú prácu, ale tiež uvedomelý prístup k životnému prostrediu. Tkaniny, ktoré táto značka používa sú podrobené náročným testom, aby zaručili špičkovú odolnosť, komfort i atraktívny štýl.

Parametry produktu Béžová XXL šesťmiestna rozkladacia pohovka Milo Casa Donatella, ľavý roh

  • Název: Béžová XXL šesťmiestna rozkladacia pohovka Milo Casa Donatella, ľavý roh
  • Cena: 1830.00 EUR
  • Výrobce: Milo Casa
  • EAN: 5907678544513
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce