Béžové kreslo Vivonita Blair Vivonita

Béžové kreslo Vivonita Blair

418.00 EUR €

Váš obľúbený tovar, Béžové kreslo Vivonita Blair od známej značky Vivonita - tento hit získate s výnimočnou zľavou za 437.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4251194930161
Do obchodu

Popis

Vivonita

Usaďte sa do kráľovsky pôsobiaceho kresla z kolekcie Blair a nenechajte sa aspoň chvíľu ničím rušiť. Vysoké zadné operadlo nielenže vytvorí pohodlnú oporu pri sedení, ale taktiež vám aspoň čiastočne pomôže odrušiť okolie, a vy si tak môžete vychutnať chvíľu pre seba.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Béžové kreslo Vivonita Blair

  • Název: Béžové kreslo Vivonita Blair
  • Cena: 437.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194930161
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce