Biela detská posteľ s výsuvným lôžkom Flexa White Single

Biela detská posteľ s výsuvným lôžkom Flexa White Single, 90 × 200 cm

657.00 €

Vynikající Biela detská posteľ s výsuvným lôžkom Flexa White Single, 90 × 200 cm od známého výrobce Flexa - tento hit seženete s unikátní slevou za 657.00. Vybírejte to nejlepší u nás. Zásielky nad 60 k vám budú dopravené BEZPLATNE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Flexa

Posteľ je jedným z najdôležitejších kusov nábytku. Zadovážte vašim potomkom takú, ktorá je ako funkčná a bezpečná, tak krásna na pohľad. Toto jednolôžko je v modernom škandinávskom štýle a vďaka svojej štandardnej veľkosti vydrží až do dospelosti.

O značke:

Dánska značka Flexa s viac ako 45-ročnou tradíciou svojimi produktmi podporuje kreativitu a rozvoj tých najmenších členov rodiny. Kombinuje škandinávsky dizajn s tou najvyššou kvalitou a bezpečnosťou, ktorá je na prvom mieste. Výrobca používa len čisté a neškodné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodnej báze sú samozrejmosťou.

Na srdci im ležia všetky potreby detí a produkty prispôsobujú tak, aby s nimi mohli byť čo najdlhšie. Každý produkt je premyslený do posledného detailu ako vizuálne, tak funkčne, a niet teda divu, že bol tento výrobca už štyrikrát ocenený cenou Red Dot Design Award.

Parametry produktu Biela detská posteľ s výsuvným lôžkom Flexa White Single, 90 × 200 cm

  • Název: Biela detská posteľ s výsuvným lôžkom Flexa White Single, 90 × 200 cm
  • Cena: 657.00 EUR
  • Výrobce: Flexa
  • EAN:
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce