Biela komoda s bielou doskou s 2 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join TemaHome

Biela komoda s bielou doskou s 2 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join

585.00 EUR €

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Biela komoda s bielou doskou s 2 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join co bereme od značky TemaHome - tento artikl čeká na vás v časové omezené slevě za 695.00. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Stráviť minimálne šesťdesiat € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Značka: 
SKU: 5603449404627
Do obchodu

Popis

TemaHome

Biela, biela, biela, biela. Komu by sa nepáčila? Návrhárom TemaHome a interiérovým dizajnérom určite áno. Komoda vo farbe ľalií a snehu vás oslní svojimi praktickými zásuvkami a policami, ale aj moderným a elegantným vzhľadom.

O značke:

TemaHome je inovatívna nábytkárska značka, ktorá sa pýši už viac ako 30 rokmi skúseností v odbore.
Vznikla spojením dvoch spoločností, jednej portugalskej, jednej nórskej. A tento fakt sa v nábytku dokonale zrkadlí! Snúbi v sebe totiž severskú jednoduchosť a vzdušnosť s hrejivými detailmi a južanským temperamentom.
Pre TemaHome navrhuje nielen vlastný tím, ale aj ďalší renomovaní portugalskí dizajnéri, ako je trebárs Fernando Brizio či Filipe Alarcão.

Kvalita a šetrnosť k prírode:

Na výrobu jednotlivých kúskov sa využívajú iba obnoviteľné zdroje, a čo sa dreva týka, v žiadnej z kolekcií nenájdete produkt z dreva z ohrozeného stromu. Starostlivo tiež kontrolujú, aký dopad majú aktivity TemaHome na životné prostredie.
Kvalitu zaisťujú certifikáty kvality, ako je ISO 9001 alebo ISO 14001.

Parametry produktu Biela komoda s bielou doskou s 2 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join

  • Název: Biela komoda s bielou doskou s 2 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join
  • Cena: 695.00 EUR
  • Výrobce: TemaHome
  • EAN: 5603449404627
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce