Biela komoda s doskou z orecha s 3 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join TemaHome

Biela komoda s doskou z orecha s 3 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join

756.00 EUR €

Velmi oblíbený produkt Biela komoda s doskou z orecha s 3 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join s osvědčenou značkou TemaHome - tento hit seženete za mimořádně nízkou cenu 937.00. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 60 € a je vaša. Neplaťte jinde víc než musíte.

Značka: 
SKU: 5603449404405
Do obchodu

Popis

TemaHome

Moderná biela v kombinácii s dekorom dreva je stávkou na istotu. Tradičné spojenie farieb a materiálov je nadčasovou záležitosťou, ktorá vás bude baviť aj po niekoľkých rokoch. Komody z kolekcie Join sú krásnou ukážkou toho, ako môžete nádherne zladiť jednoduchý nábytok so sympatickou kresbou dreva.

O značke:

TemaHome je inovatívna nábytkárska značka, ktorá sa pýši už viac ako 30 rokmi skúseností v odbore.
Vznikla spojením dvoch spoločností, jednej portugalskej, jednej nórskej. A tento fakt sa v nábytku dokonale zrkadlí! Snúbi v sebe totiž severskú jednoduchosť a vzdušnosť s hrejivými detailmi a južanským temperamentom.
Pre TemaHome navrhuje nielen vlastný tím, ale aj ďalší renomovaní portugalskí dizajnéri, ako je trebárs Fernando Brizio či Filipe Alarcão.

Kvalita a šetrnosť k prírode:

Na výrobu jednotlivých kúskov sa využívajú iba obnoviteľné zdroje, a čo sa dreva týka, v žiadnej z kolekcií nenájdete produkt z dreva z ohrozeného stromu. Starostlivo tiež kontrolujú, aký dopad majú aktivity TemaHome na životné prostredie.
Kvalitu zaisťujú certifikáty kvality, ako je ISO 9001 alebo ISO 14001.

Parametry produktu Biela komoda s doskou z orecha s 3 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join

  • Název: Biela komoda s doskou z orecha s 3 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join
  • Cena: 937.00 EUR
  • Výrobce: TemaHome
  • EAN: 5603449404405
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce