Biela nástenná lampa na 2 žiarovky Custom Form Twigo

Biela nástenná lampa na 2 žiarovky Custom Form Twigo, šírka 43 cm

87.00 EUR €

V akcii je práve teraz Biela nástenná lampa na 2 žiarovky Custom Form Twigo, šírka 43 cm s trendy značkou Custom Form - tento artikel pořizujte extra výhodne za 94.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 60 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 5904798641641
Do obchodu

Popis

Custom Form

Nápadité a jedinečné. Slovíčka, ktoré sa nám väčšinou so svietidlom hneď nespoja, ale aj svetlo by malo ladiť s atmosférou vášho interiéru. Z ponuky značky Custom Form si vyberú ako minimalisti, tak milovníci industriálneho štýlu. Rozsvieťte si štýlovo s týmto dizajnovým svetlom ♥

O značke Custom Form:

Správne si vybrať je tiež umenie. Týmto heslom sa riadi dizajnová poľská značka Custom Form. Za cieľ si kladie vniesť do každého domova kvalitné a jedinečné kúsky, ktoré sú do detailu navrhnuté dizajnérmi a poctivo spracované poľskými remeselníkmi, ktorí sú majstrami vo svojom odbore.

Až 90% výroby pochádza z Poľska a k vám domov sa tak dostane produkt, ktorý prešiel rukami nejedného šikovného remeselníka. A rozhodne je z čoho si vybrať. Stolári značky Custom Form čarujú z dreva rozmanité stolíky a stoličky, ktorým dodávajú ich pohodlné sedadlá a operadlá majstri čalúnnici. Svetlá zasa vyrábajú zruční zvárači a elektrikári a váš strop alebo stôl osvieti dizajnová lampa, ktorú si ľahko obľúbite pre jej jedinečnosť.

V Custom Form vedia, že v pekne zariadenom domove sa lepšie žije, pracuje aj odpočíva. Zariaďte si svoje doma krásnym nábytkom a svietidlami tejto perfekcionistickej značky, ktorá dáva vyniknúť kráse a pôsobivosti poľského dizajnu.

Parametry produktu Biela nástenná lampa na 2 žiarovky Custom Form Twigo, šírka 43 cm

  • Název: Biela nástenná lampa na 2 žiarovky Custom Form Twigo, šírka 43 cm
  • Cena: 94.00 EUR
  • Výrobce: Custom Form
  • EAN: 5904798641641
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce