Biela porcelánová čajová kanvica Kähler Design Hammershoi

Biela porcelánová čajová kanvica Kähler Design Hammershoi, 1,2 l

94.90 €

Dnes je tady pro vás Biela porcelánová čajová kanvica Kähler Design Hammershoi, 1,2 l značky Kähler Design - tento artikl je v tento okamžik za výhodnou cenu 94.90. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 60 € a je vaša. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Značka: 
SKU: 5703779170077
Do obchodu

Popis

Kähler Design

Kuchynské doplnky od dánskej značky Kähler Design si vás získajú na prvý pohľad. Či už ide o kúsky sklenené, drevené, alebo porcelánové, vždy sa môžete spoľahnúť na decentný minimalistický dizajn, ktorého farebné tóny sa nesú v súlade so zemitou paletou.

Vďaka tomu nájdu svoje uplatnenie v interiéri hrajúcom všetkými farbami dúhy, zároveň však budú svedčať napríklad aj drevenému zrubu v horách.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.

Parametry produktu Biela porcelánová čajová kanvica Kähler Design Hammershoi, 1,2 l

  • Název: Biela porcelánová čajová kanvica Kähler Design Hammershoi, 1,2 l
  • Cena: 94.90 EUR
  • Výrobce: Kähler Design
  • EAN: 5703779170077
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce