Biela voľne stojacia lampa Hübsch Karetto Hübsch

Biela voľne stojacia lampa Hübsch Karetto

262.90 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Biela voľne stojacia lampa Hübsch Karetto originálne od labelu Hübsch - tento tovar si môžete nechať doručiť v sezónne zľave za 262.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5712772067154
Do obchodu

Popis

Hübsch

Na elegantné osvetlenie s puncom luxusu je dánska značka Hübsch majster. Príkladom je aj táto voľne stojacia lampa, ktorá sa bude skvele hodiť ako praktický doplnok do čítacieho kútika, tak aj ako dizajnový solitér do rohu miestnosti.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Biela voľne stojacia lampa Hübsch Karetto

  • Název: Biela voľne stojacia lampa Hübsch Karetto
  • Cena: 262.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772067154
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce