Biele kvetované kreslo Max Winzer Mareille Max Winzer

Biele kvetované kreslo Max Winzer Mareille

1099.00 EUR €

No a tohle chcete: Biele kvetované kreslo Max Winzer Mareille od známé značky Max Winzer - tento artikl je v tento okamžik v bombastické akci za 1099.00. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Značka: 
SKU: 4052431033481
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Kreslá Mareille sú pre tých, ktorí skutočne radi oddychujú. Ponúknu vám totiž doastatok priestoru na dlhé leňošenie. Nikde vás nebude nič tlačiť, masívne nohy zaistia stabilitu a odolný poťah dlhé roky vernej služby. ♥

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Biele kvetované kreslo Max Winzer Mareille

  • Název: Biele kvetované kreslo Max Winzer Mareille
  • Cena: 1099.00 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431033481
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce