Biele kvetované kreslo s tmavohnedými nohami Max Winzer Livia Max Winzer

Biele kvetované kreslo s tmavohnedými nohami Max Winzer Livia

727.90 EUR €

Jasný hit, Biele kvetované kreslo s tmavohnedými nohami Max Winzer Livia populárního výrobce Max Winzer - tento produkt prodáváme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 749.99. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 60€. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4052431033191
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Kreslá Livia sú malými roztomilými kúskami, ktoré ale majú čo ponúknuť. Masívne nohy, kvalitný odolný poťah a veľkú dávku pohodlia.

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Biele kvetované kreslo s tmavohnedými nohami Max Winzer Livia

  • Název: Biele kvetované kreslo s tmavohnedými nohami Max Winzer Livia
  • Cena: 749.99 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431033191
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce