Biele závesné svietidlo na 6 žiaroviek Custom Form Popo Custom Form

Biele závesné svietidlo na 6 žiaroviek Custom Form Popo

469.00 EUR €

Nabídka pro vás: Biele závesné svietidlo na 6 žiaroviek Custom Form Popo od top značky Custom Form - tento artikl nakupujte levně za 492.00. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 60€. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Značka: 
SKU: 5904798641580
Do obchodu

Popis

Custom Form

Rozsvieťte si štýlovo ♥

Nebojte sa extravagancie. Toto originálne svetlo od značky Custom Form má šmrc, eleganciu i nápad. Ako by aj nie! Návrhári si na tomto kúsku dali naozaj záležať. U vás doma tak bude zo stropu svietiť jedinečná dizajnová lahôdka.

O značke Custom Form:

Správne si vybrať je tiež umenie. Týmto heslom sa riadi dizajnová poľská značka Custom Form. Za cieľ si kladie vniesť do každého domova kvalitné a jedinečné kúsky, ktoré sú do detailu navrhnuté dizajnérmi a poctivo spracované poľskými remeselníkmi, ktorí sú majstrami vo svojom odbore.

Až 90% výroby pochádza z Poľska a k vám domov sa tak dostane produkt, ktorý prešiel rukami nejedného šikovného remeselníka. A rozhodne je z čoho si vybrať. Stolári značky Custom Form čarujú z dreva rozmanité stolíky a stoličky, ktorým dodávajú ich pohodlné sedadlá a operadlá majstri čalúnnici. Svetlá zasa vyrábajú zruční zvárači a elektrikári a váš strop alebo stôl osvieti dizajnová lampa, ktorú si ľahko obľúbite pre jej jedinečnosť.

V Custom Form vedia, že v pekne zariadenom domove sa lepšie žije, pracuje aj odpočíva. Zariaďte si svoje doma krásnym nábytkom a svietidlami tejto perfekcionistickej značky, ktorá dáva vyniknúť kráse a pôsobivosti poľského dizajnu.

Parametry produktu Biele závesné svietidlo na 6 žiaroviek Custom Form Popo

  • Název: Biele závesné svietidlo na 6 žiaroviek Custom Form Popo
  • Cena: 492.00 EUR
  • Výrobce: Custom Form
  • EAN: 5904798641580
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce