Biely obojstranný koberec Narma Kalana White

Biely obojstranný koberec Narma Kalana White, 100 x 160 cm

69.00 EUR €

Váš oblíbený produkt, Biely obojstranný koberec Narma Kalana White, 100 x 160 cm od top značky Narma - tento artikl objednávejte za mimořádně nízkou cenu 71.00. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad šesťdesiat eur. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Značka: 
SKU: 4741274064140
Do obchodu

Popis

Narma

Biela upokojuje, ľahko sa kombinuje, pôsobí čisto a honosne a je aj veľmi módna. To je dostatok dôvodov, prečo si zaobstarať biely koberec. Ale tento kúsok ponúka ešte viac vlastností, vďaka ktorým si ho zamilujete.

Prečo práve koberce značky Narma?
Narma je značka, ktorá sídli v estónskej Lihule, kde už od roku 1992 vyrába výnimočné štýlové koberce. Tie sú tak obľúbené, že sa radia medzi špičky v odbore .

Pri ich výrobe kombinujú rokmi nazbierané skúsenosti s nikdy nekončiacimi inováciami . Čo sa týka dizajnu, vsádzajú predovšetkým na zaujímavé vzory.

Tieto koberce nie sú len tak hocijaké. Sú obojstranné a je len na vás, ktorým vzorom zrovna ozdobíte svoj domov. Strany sa od seba vďaka vzorom líšia, avšak aj tak si držia dizajnovú podobnosť.

Hlavným materiálom každého kúsku je potom vždy prírodná bavlna , ktorá bola navyše získaná spôsobom prívetivým k životnému prostrediu. Bavlna je následne tkaná 2 spôsobmi: buklé (priadza s povrchom stvárneným slučkami, očkami alebo nopkami) či ženilka (priadza húsenicového tvaru).

Parametry produktu Biely obojstranný koberec Narma Kalana White, 100 x 160 cm

  • Název: Biely obojstranný koberec Narma Kalana White, 100 x 160 cm
  • Cena: 71.00 EUR
  • Výrobce: Narma
  • EAN: 4741274064140
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce