Bonami hrnček z limitovanej edície Pura Vida od Petruccya

Bonami hrnček z limitovanej edície Pura Vida od Petruccya, 260 ml

8.99 EUR €

Neodoláte: Bonami hrnček z limitovanej edície Pura Vida od Petruccya, 260 ml od Bonami - tento hit pořídíte v akci za 8.99. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Bonami

Čo je to domov? Rodina, pokoj a miesto, kde ste sami pre seba. Jedným zo symbolov domova sa môže stať hrnček, s ktorým strávite popoludňajšie chvíle pri káve na balkóne či terase, alebo ktorý sa stane očakávaným spoločníkom pri výdatných rodinných raňajkách.

Keď prišlo na otázku, ako taký hrnček vlastne urobiť, hneď nás napadlo - českí ilustrátori! A v tej chvíli bolo jasné, že Petruccya a jej rozprávkové ilustrácie sú to, čo je pre náš hrnček ako šité na mieru.

A prečo Pura Vida?

„Tretinu môjho života som prežila na Kostarike, kde sa slovné spojenie Pura Vida používa niekoľkokrát za deň. Pura Vida je odpoveď na všetko. Môže to znamenať pozdrav, poďakovanie, súhlas, vyjadrenie radosti. Je to jednoducho oznámenie o tom, že všetko je v pohode a že život je krátky a treba ho prežiť, "hovorí sama Petruccya.

Nezabudnite , že sa jedná o limitovanú edíciu , ktorá sa chváli novými tvarmi. Rozšírte si teda zbierku obľúbených hrnčekov predtým, než budú preč ♥

Parametry produktu Bonami hrnček z limitovanej edície Pura Vida od Petruccya, 260 ml

  • Název: Bonami hrnček z limitovanej edície Pura Vida od Petruccya, 260 ml
  • Cena: 8.99 EUR
  • Výrobce: Bonami
  • EAN:
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce