Červená rozkladacia trojmiestna pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Pivoine Mazzini Sofas

Červená rozkladacia trojmiestna pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Pivoine

693.00 EUR €

Jakostní Červená rozkladacia trojmiestna pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Pivoine kvalitní značky Mazzini Sofas - tento artikl je tady pro vás v časové omezené slevě za 693.00. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 60 euro. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5901122031680
Do obchodu

Popis

Mazzini Sofas

Pivoine znamená vo francúzštine pivonka. A rovnako tak nežne a originálne pôsobia línie tejto pohovky značky Mazzini Sofas. Hravo tvarované opierky pôsobia noblesným dojmom, skoro ako by k vám tento kúsok prisťahovali zo zámku ♥

Avšak táto sedačka oplýva aj všetkými modernými atribútmi. Behom pár chvíľ z nej môžete vytvoriť plnohodnotné lôžko, kde ľahko ubytujete nečakanú návštevu. Oceníte tiež úložný box, ktorý sa výborne hodí na uskladnenie náhradných prikrývok pre tieto situácie.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Červená rozkladacia trojmiestna pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Pivoine

  • Název: Červená rozkladacia trojmiestna pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Pivoine
  • Cena: 693.00 EUR
  • Výrobce: Mazzini Sofas
  • EAN: 5901122031680
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce