Červená silikónová forma na 9 mušličiek Lékué Lékué

Červená silikónová forma na 9 mušličiek Lékué

18.99 €

V akcii je Červená silikónová forma na 9 mušličiek Lékué od známeho výrobcu Lékué - tento hit môžete zaobstarať za úžasnú cenu 18.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Naplníte Ak košík tovarom nad šesťdesiat euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8420460191254
Do obchodu

Popis

Lékué

Dajte svojmu cukrárskemu nadaniu šancu. So silikónovými formičkami značky Léuké máte zčasti vyhraté. Vďaka odolnému a zároveň pružnému materiálu vám pôjdu dezertíky ľahko vybrať a následné umývanie bude hračka.

O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien:
Léuké posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného Španielska sa nebojí inovácií. Práve preto hýria ich produkty farbami, neobvyklými tvarmi a netradičnými materiálmi.

Dôraz kladú dizajnéri nielen na originálny vzhľad, ale predovšetkým na kvalitu, bezpečnosť a jednoduché používanie. Výsledkom je neobyčajný riad a kuchynské vychytávky, ktoré búrajú stereotypy a plne sa prispôsobia aj vareniu v mikrovlnnej rúre.

Dôkazom, že je Léuké skutočným odborníkom potvrdze aj rad ocenení Good Design Awars v roku 2007 a 2010.

O odolnom materiáli:
Dizajnéri značky si stoja za použitím odolného silikónu. Aj keď je to forma plastu, materiály prechádzajú prísnymi hygienickými a bezpečnostnými kontrolami. Sú teda zdravotne nezávadné a zaisťujú bezpečné varenie.

Platinový silikón je ľahký a odolný, navyše aj praktický - jednoducho sa čistí a s kľudom ho môžete dať aj do umývačky. Nepreberá pachy a odoláva veľmi nízkym aj vysokým teplotám.

Parametry produktu Červená silikónová forma na 9 mušličiek Lékué

  • Název: Červená silikónová forma na 9 mušličiek Lékué
  • Cena: 18.99 EUR
  • Výrobce: Lékué
  • EAN: 8420460191254
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce