Červená trojmiestna pohovka Vivonita Chesterfield Vivonita

Červená trojmiestna pohovka Vivonita Chesterfield

643.00 EUR €

Dnes je tu pre vás Červená trojmiestna pohovka Vivonita Chesterfield od kvalitného výrobcu Vivonita - tento tovar zakúpite v jedinečnej akcii za 669.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4251194919630
Do obchodu

Popis

Vivonita

Táto pohovka rozhodne len tak nezapadne medzi ostatnými kúskami. Najskôr pritiahne oči všetkých jej výrazné čalúnenie s gombíkmi v hladko zamatovom dizajne, ktoré jej dodáva kráľovský glamour štýl. Všetko je zdôraznené nožičkami v retro štýle. Kolekcia Chesterfield je prosto o niečo viac, než len kus nábytku na sedenie. ♥

A nezabudnite svoju pohovku doplniť o ladiace kresielko!

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Červená trojmiestna pohovka Vivonita Chesterfield

  • Název: Červená trojmiestna pohovka Vivonita Chesterfield
  • Cena: 669.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194919630
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce