Červená voľne stojacia lampa Hübsch Firo Hübsch

Červená voľne stojacia lampa Hübsch Firo

220.90 €

Nie je prečo váhať, Červená voľne stojacia lampa Hübsch Firo čo berieme od značky Hübsch - tento hit môžete získať s unikátnou zľavou za 220.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 60 €, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 5712772068830
Do obchodu

Popis

Hübsch

Na elegantné osvetlenie s puncom luxusu je dánska značka Hübsch majster. Príkladom je aj táto voľne stojacia lampa, ktorá sa bude skvele hodiť ako praktický doplnok do čítacieho kútika, tak aj ako dizajnový solitér do rohu miestnosti.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Červená voľne stojacia lampa Hübsch Firo

  • Název: Červená voľne stojacia lampa Hübsch Firo
  • Cena: 220.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772068830
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce