Červené dizajnové venušine guľôčky Whoop.de.doo Light

Červené dizajnové venušine guľôčky Whoop.de.doo Light, 41 g

90.90 EUR €

Špičkové zboží, Červené dizajnové venušine guľôčky Whoop.de.doo Light, 41 g od kvalitního výrobce Whoop.de.doo - tento artikl pořizujte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 90.90. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pri objednávke nad 60 od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už se těšíte na svoji objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Whoop.de.doo

„Chcela som vytvoriť ideálny dizajn, ktorý ukáže, že i erotická pomôcka môže pôsobiť ľahko, elegantne a nežne. Mojim cieľom bolo tiež nájsť hranicu medzi erotikou a medicínou a priviesť tak na svet vysoko kvalitný produkt." To sú slová českej dizajnérky Anny Marešovej, ktorá za svoje venušine guľôčky už získala niekoľko cien.

Whoop.de.doo sú tak určené nie len na sexuálnu rozkoš, ale i pomáhajú posilniť svaly panvového dna a vaginálneho svalstva. Venušine guľôčky tiež pôsobia ako prevencia proti inkontinencii. Celý proces návrhu a výroby Anna konzultovala s gynekológmi, sexuológmi a urológmi. Venušine guľôčky Whoop.de.doo sú vyrobené z lekárskeho silikónu, ktorý je vodotesný, antistatický, hygienický a zdravotne nezávadný. Súčasťou balenia je i ochranný látkový obal z materiálu Swiss Cotton. Celkovo guľôčky Whoop.de.doo vážia len 65 gramov a všetko od dizajnu až po samotnú výrobu prebieha v Českej republike.

Parametry produktu Červené dizajnové venušine guľôčky Whoop.de.doo Light, 41 g

  • Název: Červené dizajnové venušine guľôčky Whoop.de.doo Light, 41 g
  • Cena: 90.90 EUR
  • Výrobce: Whoop.de.doo
  • EAN:
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce