Červený koberec Universal Molly Felci Red

Červený koberec Universal Molly Felci Red, 55 × 100 cm

30.90 €

Výnimočný tovar, Červený koberec Universal Molly Felci Red, 55 × 100 cm od značky Universal - tento tovar si môžete nechať dodať extra výhodne za 30.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 60 €, neplatíte poštovné. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8430176658309
Do obchodu

Popis

Universal

Ak hľadáte moderne poňatý koberec, zakotvite u kolekcie Molly od značky Universal. Koberec z tejto kolekcie na prvý pohľad zaujme svojím vzorovaním a jeho nezameniteľný dizajn ide ruka v ruke s praktickou stránkou veci. Je to ideálny interiérový doplnok, ktorý vám bude ležať pri nohách. Doslova.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Červený koberec Universal Molly Felci Red, 55 × 100 cm

  • Název: Červený koberec Universal Molly Felci Red, 55 × 100 cm
  • Cena: 30.90 EUR
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176658309
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce