Červený nástenný vešiak s 12 háčikmi a zrkadlom Hübsch Prio Hübsch

Červený nástenný vešiak s 12 háčikmi a zrkadlom Hübsch Prio

89.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Červený nástenný vešiak s 12 háčikmi a zrkadlom Hübsch Prio značky Hübsch - tento hit môžete zohnať vo zľavové akciu za 89.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Zásielky nad 60 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 5712772069127
Do obchodu

Popis

Hübsch

Praktické zrkadlo by vo vašom interiéri nemalo chýbať. A čím väčšie, tým lepšie. To je krédo dánskej značky Hübsch, pretože prichádza s kolekciou zrkadiel, ktoré sa väčšími rozmermi pýšia. Okrem vašej osobnej krásy budú lepšie odrážať aj krásu vášho domova.♥

Toto zrkadlo sa hodí hlavne do scandi riešených interiérov s jemnejšími pastelovými tónmi, ale zakomponovať ho môžete aj do industriálneho bývania.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Červený nástenný vešiak s 12 háčikmi a zrkadlom Hübsch Prio

  • Název: Červený nástenný vešiak s 12 háčikmi a zrkadlom Hübsch Prio
  • Cena: 89.00 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772069127
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce