Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Black

Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Black, 340 ml

21.00 EUR €

No a tohle chcete: Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Black, 340 ml s pečetí kvality KeepCup - tento artikl čeká na vás extra výhodně za 18.99. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad šesťdesiat eur. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 9343243008503
Do obchodu

Popis

KeepCup

Obľúbené cestovné hrnčeky KeepCup sú najlepšími priateľmi na cesty. Sú vyrobené z netoxických materiálov šetrných k životnému prostrediu a udržia váš nápoj teplejší až o 30 minút dlhšie. Narozdiel od neekologických téglikov ich môžete používať opakovane a sú 100% recyklovateľné.

O značke:

KeepCup je austrálska značka ekologických hrnčekov, ktoré pozbierali veľa ocenení. Všetko začalo v roku 1998, kedy si súrodenci Forsyth otvorili reťazec obchodov BlueBag, kde predávali čerstvé sendviče, šaláty a tiež kávu so sebou.

Nepáčila sa im ale veľká spotreba materiálov a zbytočné znečisťovanie životného prostredia. A tak sa zrodil nápad na výrobu kvalitných hrnčekov v príjemnom dizajne, ktoré by sa dali používať znovu a znovu.

Parametry produktu Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Black, 340 ml

  • Název: Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Black, 340 ml
  • Cena: 18.99 EUR
  • Výrobce: KeepCup
  • EAN: 9343243008503
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce