Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Cino

Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Cino, 340 ml

21.00 EUR €

Udělejte si radost: Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Cino, 340 ml co nám dodává KeepCup - tento hit naleznete levně za 18.99. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Značka: 
SKU: 9343243007483
Do obchodu

Popis

KeepCup

Rozlúčte sa s jednorazovými téglikmi na kávu. Perfektne spracované cestovné hrnček KeepCup vám budú tým najlepším spoločníkom na cestách. Sú vyrobené z netoxických materiálov šetrných k životnému prostrediu a udržia váš nápoj teplejší až o 30 minút dlhšie. Narozdiel od neekologických téglikov ich môžete používať opakovane a sú 100% recyklovateľné.

O značke:

KeepCup je austrálska značka ekologických hrnčekov, ktoré pozbierali veľa ocenení.Všetko začalo v roku 1998, kedy si súrodenci Forsyth otvorili reťazec obchodov BlueBag, kde predávali čerstvé sendviče, šaláty a tiež kávu so sebou. Nepáčila sa im ale veľká spotreba materiálov a zbytočné znečisťovanie životného prostredia. A tak sa zrodil nápad na výrobu kvalitných hrnčekov v príjemnom dizajne, ktoré by sa dali používať znovu a znovu.

Parametry produktu Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Cino, 340 ml

  • Název: Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Cino, 340 ml
  • Cena: 18.99 EUR
  • Výrobce: KeepCup
  • EAN: 9343243007483
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce