Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Cork Edition Almond

Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Cork Edition Almond, 454 ml

27.00 EUR €

Tohle si zamilujete: Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Cork Edition Almond, 454 ml populárního výrobce KeepCup - tento produkt obchodujeme za téměř velkoobchodní cenu 24.99. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 60 € a poštovné máte ZADARMO. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Značka: 
SKU: 9343243007537
Do obchodu

Popis

KeepCup

Rozlúčte sa s jednorazovými téglikmi na kávu. Perfektne spracovaný cestovný hrnček KeepCup bude tým najlepším spoločníkom na cestách. Sú vyrobené z netoxických materiálov šetrných k životnému prostrediu, s pekným dizajnom a udržia váš nápoj teplejší až o 30 minút dlhšie. Narozdiel od neekologických téglikov ich môžete používať opakovane a sú 100% recyklovateľné.

O značke:

KeepCup je austrálska značka ekologických hrnčekov, ktoré získali veľa ocenení.
Všetko začalo v roku 1998, kedy si súrodenci Forsythoví otvorili reťazec obchodov BlueBag, kde predávali čerstvé sendviče, šaláty a aj kávu so sebou. Nepáčila sa im ale veľká spotreba materiálov a zbytočné znečisťovanie životného prostredia. A tak sa zrodil nápad na výrobu kvalitných hrnčekov v príjemnom dizajne, ktoré by sa dali používať znovu a znovu.

Parametry produktu Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Cork Edition Almond, 454 ml

  • Název: Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Cork Edition Almond, 454 ml
  • Cena: 24.99 EUR
  • Výrobce: KeepCup
  • EAN: 9343243007537
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce