Čierna lavica s podsedákom Hübsch Razzo Hübsch

Čierna lavica s podsedákom Hübsch Razzo

514.90 €

Tradičný bestseller, Čierna lavica s podsedákom Hübsch Razzo čo nám dodáva Hübsch - tento tovar si môžete zakúpiť s výnimočnou zľavou za 514.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5712772066225
Do obchodu

Popis

Hübsch

Kolekcia nábytku Razzo od značky Hübsch sa nesie v duchu industriálneho štýlu. Hlavným prvkom tejto lavice je kov v elegantnej čiernej farbe, čo je skvelý základ pre ľahko kombinovateľný a pritom neprehliadnuteľný dizajn.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Čierna lavica s podsedákom Hübsch Razzo

  • Název: Čierna lavica s podsedákom Hübsch Razzo
  • Cena: 514.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772066225
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce