Čierna nástenná dekorácia so siluetou mesta The Line Madrid The Line

Čierna nástenná dekorácia so siluetou mesta The Line Madrid

31.00 €

Prvotriedný Čierna nástenná dekorácia so siluetou mesta The Line Madrid od The Line - tento tovar si môžete zaobstarať po zlacnenie za 31.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Naplníte Ak košík tovarom nad šesťdesiat euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 3770006561955
Do obchodu

Popis

The Line

Suvenír, spomienka, darček, sen. To všetko a oveľa viac v sebe spája nástenná silueta New Yorku od malej francúzskej značky The Line.

Celý koncept vznikol iba náhodou. Zakladateľ Antoine Daniel objavil fotografiu domovského mesta Marseille, ktorú vyfotil jeho otec z mora pri východe slnka. Hra svetla a tieňa nechala vyniknúť budovy a celková scenéria Antoina uchvátila natoľko, že sa rozhodol ju zvečniť ešte efektnejšie.

Výroba je nasledovná. Po úvahách vnútri firmy sa dizajnéri z The Line vydajú na cestu do novozvoleného mesta, kde fotia jeho siluetu z rôznych uhlov a snažia sa nájsť najikonickejší pohľad, ktorý presne zachytáva jeho atmosféru. Potom niekoľko stoviek snímok prejde grafickým oddelením, ktoré vytvoria výslednú líniu. Nasleduje samotná výroba v dielni v blízkosti Marseille, kedy sa z oceľových plátov vyrezáva laserom motív, ktorý sa následne nafarbí matne čiernou farbou či pozláti 24 karátovým zlatom. Výsledná silueta sa starostlivo zabalí do papierovej škatule vyrábanej z recyklovaného papiera v chránenej dielni. Takto elegantný kúsok potom putuje k vám domov, kde vám bude pripomínať svadobnú cestu, vaše študentské mesto alebo napríklad vysnívané miesto.

Parametry produktu Čierna nástenná dekorácia so siluetou mesta The Line Madrid

  • Název: Čierna nástenná dekorácia so siluetou mesta The Line Madrid
  • Cena: 31.00 EUR
  • Výrobce: The Line
  • EAN: 3770006561955
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce