Čierna skriňa Hübsch Cabinet Hübsch

Čierna skriňa Hübsch Cabinet

893.90 €

Jedinečná ponuka, Čierna skriňa Hübsch Cabinet čo berieme od značky Hübsch - tento hit nájdete za úžasnú cenu 893.90 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 60 €, neplatíte poštovné. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5712772068168
Do obchodu

Popis

Hübsch

Praktická, priestranná a elegantná. Skriňa od dánskej značky Hübsch sa hodí do moderne poňatých interiérov, predovšetkým si bude rozumieť so scandi či industriálnym štýlom.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Čierna skriňa Hübsch Cabinet

  • Název: Čierna skriňa Hübsch Cabinet
  • Cena: 893.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772068168
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce