Čierna voľne stojacia lampa Hübsch Firo Hübsch

Čierna voľne stojacia lampa Hübsch Firo

220.90 €

Prvotriedný Čierna voľne stojacia lampa Hübsch Firo od spoločnosti Hübsch - tento tovar si môžete kúpiť pri práve prebiehajúcej akcii za 220.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 60€. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5712772068847
Do obchodu

Popis

Hübsch

Na elegantné osvetlenie s puncom luxusu je dánska značka Hübsch majster. Príkladom je aj táto voľne stojacia lampa, ktorá sa bude skvele hodiť ako praktický doplnok do čítacieho kútika, tak aj ako dizajnový solitér do rohu miestnosti.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Čierna voľne stojacia lampa Hübsch Firo

  • Název: Čierna voľne stojacia lampa Hübsch Firo
  • Cena: 220.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772068847
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce