Čierne bezdrôtové slúchadlá Marshall Major III Marshall

Čierne bezdrôtové slúchadlá Marshall Major III

149.90 €

Ve slevě je Čierne bezdrôtové slúchadlá Marshall Major III od známé značky Marshall - tento hit můžete získat s unikátní slevou za 149.90. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 60€. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Značka: 
SKU: 7340055352369
Do obchodu

Popis

Marshall

Či už vám srdce bije v rytme punku, hip hopu alebo napríklad indie rocku, slúchadlá Marshall vás súdiť nebudú. Naopak! Akýkoľvek žáner lahodí vášmu uchu vám predvedú v tej najlepšej kondícii. Môžete si byť istí, že zážitky pozostávajúce z tónov, hlasov a melódií, ktoré na vás čakajú so štýlovými slúchadlami od Marshall, sa vám zaryjú tak hlboko pod kožu, že sa ich už nikdy nezbavíte.
O značke:

Hudba je srdcom všetkého, čo robíme.

Ako napovedá motto, britská spoločnosť Marshall predstavuje to najlepšie, čo môže vďaka hudbe a nadšeniu pre ten najskvelejší zážitok vzniknúť. Všetko začalo v roku 1962, kedy si Jim Marshall otvoril svoj prvý obchod s hudbou. Po nejakej dobe však zistil, že na trhu chýba naozaj kvalitný zosilňovač. Nezostalo mu teda nič iné, než sa výzvy chopiť a so svojim tímom vymyslieť úplne nový. Takzvaný Number One bol prelomom, ktorý určil smer značky Marshall na ďalšie roky.

Dnes je Marshall jednou z ikon hudobného priemyslu. Zamilovali si ju Jimi Hendrix, Slash, Muse, Justin Timberlake či Lana Del Rey. Ich zosilňovače zdobia pódiá svetových interpretov a slúchadlá nosia ich fanúšikovia. Teraz si zážitok z počúvania hudby vďaka reproduktorom a slúchadlám od Marshall môžete užiť aj vy. ♥

Parametry produktu Čierne bezdrôtové slúchadlá Marshall Major III

  • Název: Čierne bezdrôtové slúchadlá Marshall Major III
  • Cena: 149.90 EUR
  • Výrobce: Marshall
  • EAN: 7340055352369
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce