Čierne ratanové kreslo Hübsch Retto Misso Hübsch

Čierne ratanové kreslo Hübsch Retto Misso

388.90 €

Nie je prečo váhať, Čierne ratanové kreslo Hübsch Retto Misso obľúbenej značky Hübsch - tento tovar si môžete zakúpiť s neuveriteľnou zľavou za 388.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 60€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5712772063293
Do obchodu

Popis

Hübsch

Ratan dokáže byť aj veľmi elegantným materiálom s puncom luxusu. To dokazuje kolekcia Retto od dánskej značky Hübsch, v ktorej nájdete ako dizajnovo premyslený nábytok, tak aj nápadité dekorácie, ktoré hravo skrášlia váš interiér na nepoznanie. Nebojte sa ich medzi sebou nakombinovať, posilníte tým celkový dojem.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Čierne ratanové kreslo Hübsch Retto Misso

  • Název: Čierne ratanové kreslo Hübsch Retto Misso
  • Cena: 388.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772063293
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce