Čierne závesné svietidlo na 6 žiaroviek Custom Form Vanwerk Duo Custom Form

Čierne závesné svietidlo na 6 žiaroviek Custom Form Vanwerk Duo

109.00 EUR €

Výjimečné zboží, Čierne závesné svietidlo na 6 žiaroviek Custom Form Vanwerk Duo co nám vyrábí Custom Form - tento produkt máte za pár kliknutí v husté akci za 114.00. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 60 € a je vaša. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5010000011888
Do obchodu

Popis

Custom Form

Rozsvieťte si štýlovo ♥ So stropným svetlom od poľskej značky Custom Form si na dizajn naozaj posvietite. Ocenia ho minimalisti, milovníci industriálneho štýlu, ale pristane aj romanticky ladenej spálni.

O značke Custom Form:

Správne si vybrať je tiež umenie. Týmto heslom sa riadi dizajnová poľská značka Custom Form. Za cieľ si kladie vniesť do každého domova kvalitné a jedinečné kúsky, ktoré sú do detailu navrhnuté dizajnérmi a poctivo spracované poľskými remeselníkmi, ktorí sú majstrami vo svojom odbore.

Až 90% výroby pochádza z Poľska a k vám domov sa tak dostane produkt, ktorý prešiel rukami nejedného šikovného remeselníka. A rozhodne je z čoho si vybrať. Stolári značky Custom Form čarujú z dreva rozmanité stolíky a stoličky, ktorým dodávajú ich pohodlné sedadlá a operadlá majstri čalúnnici. Svetlá zasa vyrábajú zruční zvárači a elektrikári a váš strop alebo stôl osvieti dizajnová lampa, ktorú si ľahko obľúbite pre jej jedinečnosť.

V Custom Form vedia, že v pekne zariadenom domove sa lepšie žije, pracuje aj odpočíva. Zariaďte si svoje doma krásnym nábytkom a svietidlami tejto perfekcionistickej značky, ktorá dáva vyniknúť kráse a pôsobivosti poľského dizajnu.

Parametry produktu Čierne závesné svietidlo na 6 žiaroviek Custom Form Vanwerk Duo

  • Název: Čierne závesné svietidlo na 6 žiaroviek Custom Form Vanwerk Duo
  • Cena: 114.00 EUR
  • Výrobce: Custom Form
  • EAN: 5010000011888
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce