Čierno-červený sklenený obraz Insigne Flowerina

Čierno-červený sklenený obraz Insigne Flowerina, 30 × 30 cm

33.90 €

Obľúbený produkt Čierno-červený sklenený obraz Insigne Flowerina, 30 × 30 cm od spoločnosti Insigne - tento artikel sa na vás teší za mimoriadne nízku cenu 33.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 60 EUR a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8682421103090
Do obchodu

Popis

Insigne

Oživte mdlé a prázdne steny vášho domova nápaditým obrazom so sklenenou doskou. Tento zaujme na prvý pohľad vďaka svojmu motívu. Stane sa tak neprehliadnuteľným doplnkom, ktorý nenechá jeden pohľad v pokoji.

Obraz na sebe má sklenenú dosku, ktorá sa veľmi ľahko udržuje. Stačí pravidelne oprašovať či pretrieť mierne navlhčenou handričkou.

V ponuke značky Insigne môžete vyberať zo širokej škály motívov. Vyhrá to u vás romantické vyobrazenie pláže, či skôr siahnete po niečom abstraktnejšom?

Nech už sa rozhodnete akokoľvek, môžete si byť istí, že aj pri páde zo steny sa obrazu nič nestane. Pozrite sa na názornú ukážku priamo od výrobcov:

Parametry produktu Čierno-červený sklenený obraz Insigne Flowerina, 30 × 30 cm

  • Název: Čierno-červený sklenený obraz Insigne Flowerina, 30 × 30 cm
  • Cena: 33.90 EUR
  • Výrobce: Insigne
  • EAN: 8682421103090
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce