Čierny konzolový kovový stolík Hübsch Kantorro

Čierny konzolový kovový stolík Hübsch Kantorro, dĺžka 100 cm

178.90 €

Vynikajúci Čierny konzolový kovový stolík Hübsch Kantorro, dĺžka 100 cm od obľúbenej značky Hübsch - tento tovar si môžete zaobstarať s úžasnou cenovkou 178.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stráviť minimálne šesťdesiat € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 5712772068366
Do obchodu

Popis

Hübsch

Sú to práve detaily, na ktorých záleží. Dánska značka Hübsch si je toho vedomá a prichádza preto s kolekciou nábytku a dekorácií, ktoré sa svojím nadčasovým dizajnom a kvalitným spracovaním hodia ako do scandi riešených interiérov, tak aj do industriálnych či glamourových.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Čierny konzolový kovový stolík Hübsch Kantorro, dĺžka 100 cm

  • Název: Čierny konzolový kovový stolík Hübsch Kantorro, dĺžka 100 cm
  • Cena: 178.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772068366
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce