Čierny kovový kvetináč na podstavci s policou Hübsch Metal Hübsch

Čierny kovový kvetináč na podstavci s policou Hübsch Metal

283.90 €

Radosť prinášajúci Čierny kovový kvetináč na podstavci s policou Hübsch Metal kvalitné značky Hübsch - tento tovar si môžete zakúpiť extra lacno za 283.90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5712772064528
Do obchodu

Popis

Hübsch

Impozantne pôsobiaci kvetináč s nohami od dánskej značky Hübsch zaujme na prvý pohľad, navyše sa doň zmestí väčšie množstvo rastlín. Zamilovali ste si ho ako my? Neváhajte a ozdobte si ním svoj interiér. Hodí sa predovšetkým do scandi či industriálneho štýlu.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Čierny kovový kvetináč na podstavci s policou Hübsch Metal

  • Název: Čierny kovový kvetináč na podstavci s policou Hübsch Metal
  • Cena: 283.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772064528
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce