Čierny obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Serowe Black

Čierny obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Serowe Black, 150 x 240 cm

98.00 EUR €

Veľmi žiadaný produkt, Čierny obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Serowe Black, 150 x 240 cm od obľúbeného výrobcu Fab Hab - tento hit zoženiete v úžasnej akcii za 102.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fab Hab

Urobte si radosť energickými farbami a kvalitným spracovaním tohto vonkajšieho koberca od značky Fab Hab je veľmi pevne tkaný z recyklovaných plastových slamiek. Aj keď ide o silný a odolný kúsok, pod nohami pôsobí príjemne a pohodlne. Využiť ho môžete samozrejme aj v interiéri, starostlivosť o koberec je veľmi jednoduchá. Škvrny stačí zotrieť handričkou či umyť vodou.

Súčasťou balenia je i jutová taška s ramenným popruhom, vďaka ktorej môžete koberec s ľahkosťou preniesť na piknik či na pláž.

Koberec je obojstranný, takže ho môžete podľa obracať a každý deň sa prejsť po iných vzoroch.

Vďaka certifikátu Goodweave Certified máte istotu, že výrobky tejto značky boli vyrobené za férových podmienok, výhradne dospelými.

Upozornenie: Skutočné farby a rozmery sa môžu mierne líšiť v dôsledku výrobného procesu. Každý kus je totiž tvorený ručne a tak ide o skutočný originál.

Parametry produktu Čierny obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Serowe Black, 150 x 240 cm

  • Název: Čierny obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Serowe Black, 150 x 240 cm
  • Cena: 102.00 EUR
  • Výrobce: Fab Hab
  • EAN:
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce