Čierny rám postele z borovicového dreva Karup Design Pace Black

Čierny rám postele z borovicového dreva Karup Design Pace Black, 160 × 200 cm

703.90 EUR €

Váš obľúbený produkt, Čierny rám postele z borovicového dreva Karup Design Pace Black, 160 × 200 cm od Karup Design - tento artikel sa na vás teší takmer zadarmo za 734.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Zásielky nad 60 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5713655082714
Do obchodu

Popis

Karup Design

Dizajn postele Pace vzdáva hold sofistikovanému minimalizmu. Vládnu mu oblé tvary: okrúhle nožičky a trámy, oboje z masívneho borovicového dreva. Ide o najvýraznejší prvok tohto modelu.

Dokonalá jednoduchosť, ktorá upúta pozornosť na prvý pohľad.

Matrac nie je súčasťou balenia, rošt netreba.

Konštrukcia produktov je vyrobená z masívneho borovicového dreva zo severských lesov. Nábytok z neho nie je drahý, a to vďaka tomu, že borovica rýchlo rastie. Je to trvanlivé drevo, s ktorým sa veľmi dobre pracuje. Je hrejivé a dokáže vyzerať neformálne aj elegantne zároveň. Ak sa budete o nábytok z borovicového dreva dobre starať, vydrží vám dekády. Niet teda divu, že si ho Karup vybral k produkcii.

KARUP
Značku založil v roku 1972 Preben Christensen s cieľom zmeniť spôsob predaja pohoviek. Karup bol vtedy jedným z vôbec prvých výrobcov demontovaného nábytku. Najprv značka sídlila na starej farme, ako však rástla jej obľuba, bolo treba premiestniť sa inam a voľba padla na mestečko Karup v samotnom srdci Dánska.

Od založenia značky utieklo veľa vody, sú však hodnoty, ktoré sú tu posvätné. Karup je aj naďalej v réžii rodiny Christensen: nad všetkým dohliada už druhá generácia, Preben samotný je aj naďalej súčasťou vývoja produktov.

Každý z modelov musí spĺňať 3 základné kritériá: pohodlie, jednoduchosť a úspora miesta.
To sú vlastnosti, ktoré ocenia všetky generácie. Karup je teda ideálnou voľbou pre prvé bývanie, spálňu pre teenagera, izbu pre hostí alebo na chatu.

Parametry produktu Čierny rám postele z borovicového dreva Karup Design Pace Black, 160 × 200 cm

  • Název: Čierny rám postele z borovicového dreva Karup Design Pace Black, 160 × 200 cm
  • Cena: 734.90 EUR
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655082714
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce