Čierny vzorovaný obojstranný koberec Narma Pärna

Čierny vzorovaný obojstranný koberec Narma Pärna, 160 × 100 cm

69.00 EUR €

Perfektný Čierny vzorovaný obojstranný koberec Narma Pärna, 160 × 100 cm od originálneho výrobcu Narma - tento produkt obchodujeme za takmer veľkoobchodnú cenu 71.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 60 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4741274064539
Do obchodu

Popis

Narma

Tento krásny koberec od značky Narma bude perlou každej miestnosti, do ktorej ho umiestnite. Je príjemný na dotyk a ochráni vaše nohy pred studenou podlahou ako v zime aj v lete. Čo viac si priať?

Prečo práve Narma?

Narma je značka, ktorá sídli v estónskej Lihule, kde už od roku 1992 vyrába výnimočné štýlové koberce. Koberce tak obľúbené, že sa Narma radí medzi špičky v odbore!
Pri svojej tvorbe tú kombinujú rokmi nazbierané skúsenosti s nikdy nekončiacimi inováciami, a čo sa týka dizajnu, vsádzajú predovšetkým na zaujímavé vzory.

Tieto koberce nie sú len tak hocijaké! Sú obojstranné a je len na vás, ktorý vzor si zamilujete a ozdobíte ním svoj domov. Koniec koncov, prečo oba nestriedať podľa nálady alebo napríklad ročného obdobia? Jedna zo strán sa vždy pýši nadčasovými pruhmi, tá druhá potom krásnym, do detailu prepracovaným vzorom. Obe strany farebne dokonale ladia.

Hlavným materiálom každého kúska je vždy prírodná bavlna, ktorá bola navyše získaná spôsobom prívetivým k životnému prostrediu. Bavlna je následne tkaná 2 spôsobmi: buklé (priadza s povrchom stvárneným slučkami alebo očkami) alebo ženilka (priadza húsenicového tvaru).

Parametry produktu Čierny vzorovaný obojstranný koberec Narma Pärna, 160 × 100 cm

  • Název: Čierny vzorovaný obojstranný koberec Narma Pärna, 160 × 100 cm
  • Cena: 71.00 EUR
  • Výrobce: Narma
  • EAN: 4741274064539
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce