Doska na krájanie z bambusového dreva Wenko

Doska na krájanie z bambusového dreva Wenko, 33 x 23 cm

25.90 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Doska na krájanie z bambusového dreva Wenko, 33 x 23 cm s pečaťou kvality Wenko - tento hit môžete získať s výnimočnou zľavou za 25.90 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4008838251287
Do obchodu

Popis

Wenko

Wenko vám zjednoduší domáce práce na maximum. Zadovážte si elegantnú dosku z bambusového dreva s kontrastným čiernym okrajom. Má protišmykovú úpravu, vďaka ktorej budete krájať ryby, mäso, ovocie aj zeleninu úplne bezpečne.
Po obvode má malý žliabok na odtekajúce šťavy, takže vaša linka zostane nedotknutá. Využijete ju na vaľkanie cesta aj ako štýlovú servírovaciu dosku.

O značke:
Praktického pomocníka Wenko nemusíme dlho predstavovať. Je to miláčik všetkých vyťažených domácností, ktoré potrebujú maximálne uľahčiť domáce práce organizáciou domácnosti. Pomocou šikovných zlepšovákov premieňa bežné denné činnosti na rituály, na ktorých si vytvoríte závislosť. Vyskúšajte to sami.

Parametry produktu Doska na krájanie z bambusového dreva Wenko, 33 x 23 cm

  • Název: Doska na krájanie z bambusového dreva Wenko, 33 x 23 cm
  • Cena: 25.90 EUR
  • Výrobce: Wenko
  • EAN: 4008838251287
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce