Dvojdverová šatníková skriňa Szynaka Meble Porti Dark Antique Szynaka Meble

Dvojdverová šatníková skriňa Szynaka Meble Porti Dark Antique

966.90 €

Jedinečná nabídka, Dvojdverová šatníková skriňa Szynaka Meble Porti Dark Antique od oblíbené značky Szynaka Meble - tento artikl je v tuhle chvíli s úžasnou cenovkou 966.90. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 60€. Udělejte si radost.

Značka: 
SKU: 5900210003042
Do obchodu

Popis

Szynaka Meble

Ak máte slabosť pre čokoládové odtiene, bude pre vás nábytok z kolekcie Porti tým pravým orechovým. Kolekcia ponúka dva odtiene. Jeden, príznačne nazvaný Chocolate, je tmavšieho razenia a hodí sa napríklad do industriálne zariadených miestností, kým odtieň nazvaný Antique je zasa ideálnym variantom do rustikálnych interiérov.

Nábytok je nielen veľmi nápaditý a upúta na prvý pohľad, ale tiež krásne plnú svoju praktickú funkciu. Odporúčame jednotlivé kúsky z kolekcie Porti nakombinovať pre vytvorenie toho pravého dojmu.

O značke:

Szynaka Meble je najväčším poľským výrobcom nábytku, ktorý sa pýši skutočne bohatou tradíciou: značka totiž bola založená roku 1957 Jánom Szynakom, ktorého meno dodnes nesie.
Vo svojich aktivitách úspešne kombinuje kvalitu a neškodnosť s ochranou životného prostredia.

Parametry produktu Dvojdverová šatníková skriňa Szynaka Meble Porti Dark Antique

  • Název: Dvojdverová šatníková skriňa Szynaka Meble Porti Dark Antique
  • Cena: 966.90 EUR
  • Výrobce: Szynaka Meble
  • EAN: 5900210003042
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce