Dvojité stropné svietidlo v striebornej farbe Sotto Luce AWA Elementary 2S Sotto Luce

Dvojité stropné svietidlo v striebornej farbe Sotto Luce AWA Elementary 2S

238.90 EUR €

Spokojnosť prinášajúci Dvojité stropné svietidlo v striebornej farbe Sotto Luce AWA Elementary 2S od firmy Sotto Luce - tento tovar si môžete nechať poslať pri práve prebiehajúcej akcii za 250.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 60€. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 5902429654138
Do obchodu

Popis

Sotto Luce

Vo svete moderných technológií a materiálov bývajú často zabúdané tradičné a klasické postupy výroby. Sotto Luce sa preto rozhodlo vrátiť sa späť ku krásam fúkaného skla, v ktorom sa odráža práca ľudských rúk. Zároveň však vzali celý proces ako výzvu, ktorou chceli svetu ukázať, že aj to tradičné môže byť silne spojené s moderným. A svietidlo AWA je vyznením toho, že takú kombináciu skutočne možno zrealizovať.

Sklenené svietidlo AWA je presne to, čo by sa dalo nazvať jednoduchou krásou. Samo osebe je dominantou, ale zároveň necháva priestor na to, aby vynikol aj zvyšok interiéru. Nebojte sa ho teda použiť vo všetkých miestnostiach a nechať ho zahrať prím, či naopak s ním vytvoriť harmonický celok.

Parametry produktu Dvojité stropné svietidlo v striebornej farbe Sotto Luce AWA Elementary 2S

  • Název: Dvojité stropné svietidlo v striebornej farbe Sotto Luce AWA Elementary 2S
  • Cena: 250.90 EUR
  • Výrobce: Sotto Luce
  • EAN: 5902429654138
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce