Dvojposchodový stojan z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova

Dvojposchodový stojan z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, ⌀ 32 cm

64.90 EUR €

Produkt osvědčený zákazníky, Dvojposchodový stojan z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, ⌀ 32 cm s proslulou značkou Nachtmann - toto zboží zakoupíte ve slevové akci za 67.90. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 60€. Neplaťte jinde víc než musíte.

Značka: 
SKU: 4003762187299
Do obchodu

Popis

Nachtmann

Kolekcia Bossa Nova ponúka riad z krištáľového skla, ktorý sa stane ozdobou ako vášho jedálenského stola, tak aj vitríny. Kombinujte medzi sebou nápadité taniere, poháre či podnosy pre vytvorenie nezameniteľného nádychu luxusu.

Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. A zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať vo svojej domácnosti.

Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý priam vyzýva k vystaveniu za sklá vitríny. Ide o sklenený luxus, ktorý môžete mať dennodenne v ruke a užívať si jeho blízku prítomnosť.

Parametry produktu Dvojposchodový stojan z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, ⌀ 32 cm

  • Název: Dvojposchodový stojan z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, ⌀ 32 cm
  • Cena: 67.90 EUR
  • Výrobce: Nachtmann
  • EAN: 4003762187299
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce