Fialový detský koberec vhodný aj do exteriéru Universal Toys Lilac

Fialový detský koberec vhodný aj do exteriéru Universal Toys Lilac, 120 × 170 cm

178.90 €

Jasný hit, Fialový detský koberec vhodný aj do exteriéru Universal Toys Lilac, 120 × 170 cm od obľúbenej značky Universal - tento produkt obchodujeme za skvelú cenu 178.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad šesťdesiat eur. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8430176656206
Do obchodu

Popis

Universal

Zadovážte deťom do izbičky farebný roztomilý koberec, na ktorom bude radosť sa hrať. Našich najmenších tak ochránite pred ošúchanými kolienkami a prípadným nachladnutím zo studenej podlahy.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Fialový detský koberec vhodný aj do exteriéru Universal Toys Lilac, 120 × 170 cm

  • Název: Fialový detský koberec vhodný aj do exteriéru Universal Toys Lilac, 120 × 170 cm
  • Cena: 178.90 EUR
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176656206
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce