Forma na 6 mini anjelských tortičiek v medenej farbe Nordic Ware Angel

Forma na 6 mini anjelských tortičiek v medenej farbe Nordic Ware Angel, 1,4 l

54.00 EUR €

Příjemné pocity navazující Forma na 6 mini anjelských tortičiek v medenej farbe Nordic Ware Angel, 1,4 l od top výrobce Nordic Ware - tento hit snadno najdete za téměř velkoobchodní cenu 53.00. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 60 € a je vaša. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Každá je iná, no napriek tomu (alebo práve preto) krásna, perfektná a svojím rozmerom aj rozkošná. Také sú minibábovky americkej značky Nordic Ware. Aj keď je forma jednoliata, môžete do každej z tvarovaných báboviek naliať iné cesto. Výsledkom tak môže byť čokoládová sladkosť pre dcérku, kokosová pre syna, mramorová pre drahú polovičku a tvarohová pre vás. To všetko naraz, z jedného plechu, z jednej rúry.

Forma je vyrobená z masívneho liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca preto odporúča znížiť pri pečení teplotu pokojne až o 15 °C oproti teplote uvedenej v receptoch.

Pred prvým použitím a po každom nasledujúcom umyte ručne teplou mydlovou vodou. Prílišné namáčanie sa neodporúča. Prílišné odmastenie formy nie je žiadúce. Formu naplňte maximálne do 3/4, aby nedošlo k pretečeniu. Nikdy nepoužívajte na vymazanie olivový olej, slnečnicový olej ani iné bežné stolové oleje! Odporúčame používať nami ponúkaný sprej na vymazávanie foriem. Formu na pečenie je potrebné vždy vysypať múkou alebo strúhankou. Nepoužívajte kovové predmety či drôtenky.

Parametry produktu Forma na 6 mini anjelských tortičiek v medenej farbe Nordic Ware Angel, 1,4 l

  • Název: Forma na 6 mini anjelských tortičiek v medenej farbe Nordic Ware Angel, 1,4 l
  • Cena: 53.00 EUR
  • Výrobce: Nordic Ware
  • EAN:
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce