Futón/posteľ pre návštevy Karup Design Bed In a Bag Bordeaux Karup Design

Futón/posteľ pre návštevy Karup Design Bed In a Bag Bordeaux

179.90 EUR €

Ve slevě je Futón/posteľ pre návštevy Karup Design Bed In a Bag Bordeaux s jakostní značkou Karup Design - tento hit můžete získat s unikátní slevou za 187.90. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 60 € a poštovné máte ZADARMO. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Značka: 
SKU: 5713655062884
Do obchodu

Popis

Karup Design

Elegantnejšia ako nafukovacie matrace, pohodlnejšia než akékoľvek iné provizórne podložky na spanie.

To je novinka od dánskej značky Karup - Bed In a Bag. Ide o matrac pre hostí a návštevy, ktorý stačí len vytiahnuť zrolovaný z vaku, rozložiť a ide sa spať!

Zoznámte sa:

Značku založil roku 1972 Preben Christensen s cieľom zmeniť spôsob predaja pohoviek. Karup bol vtedy jedným z vôbec prvých výrobcov demontovaného nábytku. Najprv značka sídlila na starej farme, ako však rástla jej obľuba, bolo treba premiestniť sa inam a voľba padla na mestečko Karup v samotnom srdci Dánska.

Od založenia značky utieklo už veľa času, sú však hodnoty, ktoré sú tu posvätné. Karup je aj naďalej v réžii rodiny Christensen: na všetko dohliada už druhá generácia, Preben samotný je aj naďalej súčasťou vývoja produktov.

Každý z modelov musí spĺňať tri základné kritériá: pohodlie, jednoduchosť a úspora miesta. To sú vlastnosti, ktoré ocenia všetky generácie. Karup je teda ideálnou voľbou pre prvé bývanie, spálňu pre teenagera, izbu pre hostí alebo na chatu.

Parametry produktu Futón/posteľ pre návštevy Karup Design Bed In a Bag Bordeaux

  • Název: Futón/posteľ pre návštevy Karup Design Bed In a Bag Bordeaux
  • Cena: 187.90 EUR
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655062884
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce