Hlavolam RecentToys Zubatá kocka RecentToys

Hlavolam RecentToys Zubatá kocka

23.00 EUR €

Vynikajúci Hlavolam RecentToys Zubatá kocka značky RecentToys - tento tovar si môžete nechať poslať za bombastickú cenu 23.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 60 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8717278850320
Do obchodu

Popis

RecentToys

Prichádzajú hlavolamy RecentToys a prinášajú so sebou veľa hodín zábavy! Sú ideálnymi spoločníkmi na dlhé cesty na dovolenku, ale budú aj vhodným darčekom pre všetkých milovníkov zákerností. Hlavolamy sú skvelé aj pre psychiku, pomáhajú relaxovať a podporujú logické myslenie a trpezlivosť. Potrápte svoje mozgové závity a rozcvičte si prsty, zábava začína!

Kocka, ktorá má zuby. Aj tak by sa dalo hovoriť tomuto hlavolamu, ktorý vyzýva hráčov na jeho vyriešenie. Najprv otočte dvanásťkrát kockou po 90 stupňoch, aby ste dokončili jednu otáčku. Tak kocka dostane svoj správny, kubický tvar. Cieľom druhej úrovne je dosiahnuť na protiľahlých stranách rovnaké farby. Tretia obťažnosť sa už mnohým vymyká kontrole - je kocka celok? Alebo sa dá rozložiť?

Parametry produktu Hlavolam RecentToys Zubatá kocka

  • Název: Hlavolam RecentToys Zubatá kocka
  • Cena: 23.00 EUR
  • Výrobce: RecentToys
  • EAN: 8717278850320
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce