Hnedé kreslo ušiak Max Winzer Lorris Velour Sahara Max Winzer

Hnedé kreslo ušiak Max Winzer Lorris Velour Sahara

691.90 EUR €

Najpredávanejšie Hnedé kreslo ušiak Max Winzer Lorris Velour Sahara od originálneho výrobcu Max Winzer - tento tovar si môžete zaobstarať v perfektnej akcii za 719.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 60 EUR a viac! Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 4052431014305
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Kolekcia Lorris, to je pohodlie v tradičnom poňatí. Kreslá a podnožky skvele doplnia klasické interiéry. Stanú sa ale aj skvelým výstrelkom medzi modernejšími kúskami!

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.
Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že kúsky Max Winzer sa môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.
Nábytok ako taký je štýlový v mnohých zmysloch slova: od kresiel a pohoviek v naozaj modernom dizajne až po výrobky v aktuálne tak obľúbenom retro štýle.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Hnedé kreslo ušiak Max Winzer Lorris Velour Sahara

  • Název: Hnedé kreslo ušiak Max Winzer Lorris Velour Sahara
  • Cena: 719.99 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431014305
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce