Hnedosivá dvojmiestna modulová pohovka s podnožkou Vivonita Velvet Cube Vivonita

Hnedosivá dvojmiestna modulová pohovka s podnožkou Vivonita Velvet Cube

917.00 EUR €

Výjimečné zboží, Hnedosivá dvojmiestna modulová pohovka s podnožkou Vivonita Velvet Cube pocházející od značky Vivonita - tento artikl doporučujeme s neuvěřitelnou slevou za 917.00. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 60 €, neplatíte poštovné. Vy tak neplatíte nic navíc!

Značka: 
SKU: 4251194927369
Do obchodu

Popis

Vivonita

Cube je tá pravá modulová pohovka pre rozrastajúcu sa alebo početnú rodinu.

Každá jej časť sa dá priložiť k tej druhej, a tak si vďaka modulom vytvoríte vlastné sedenie. Môžete ich pridávať, ale aj uberať a pripraviť tak rýchlo kreslá pre návštevy.

Moduly môžete samozrejme používať aj samostatne.

Cube je potiahnutá kvalitnou polyesterovou látkou s hodnotou Martindale (čiže odolnosťou látky voči oderu) 35 000, čo je štandardná hodnota značiaca spoľahlivosť.

Jednotlivé moduly sa k sebe nijako nepripájajú, stačí ich len priložiť k sebe, hranu k hrane. Rozbiehanie sa modulov od seba nehrozí, každý je totiž dostatočne ťažký.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Hnedosivá dvojmiestna modulová pohovka s podnožkou Vivonita Velvet Cube

  • Název: Hnedosivá dvojmiestna modulová pohovka s podnožkou Vivonita Velvet Cube
  • Cena: 917.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194927369
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce