Hnedosivý stredný modul pohovky Vivonita Velvet Cube Vivonita

Hnedosivý stredný modul pohovky Vivonita Velvet Cube

287.00 EUR €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Hnedosivý stredný modul pohovky Vivonita Velvet Cube od značky Vivonita - tento produkt obchodujeme vo výpredajové akciu za 287.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 60 euro. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4251194926645
Do obchodu

Popis

Vivonita

Cube je tá pravá modulová pohovka pre rozrastajúcu sa alebo početnú rodinu.

Každá jej časť sa dá priložiť k tej druhej, a tak si vďaka modulom vytvoríte vlastné sedenie. Môžete ich pridávať, ale aj uberať a pripraviť tak rýchlo kreslá pre návštevy.

Moduly môžete samozrejme používať aj samostatne.

Cube je potiahnutá kvalitnou polyesterovou látkou s hodnotou Martindale (čiže odolnosťou látky voči oderu) 35 000, čo je štandardná hodnota značiaca spoľahlivosť.

Jednotlivé moduly sa k sebe nijako nepripájajú, stačí ich len priložiť k sebe, hranu k hrane. Rozbiehanie sa modulov od seba nehrozí, každý je totiž dostatočne ťažký.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Hnedosivý stredný modul pohovky Vivonita Velvet Cube

  • Název: Hnedosivý stredný modul pohovky Vivonita Velvet Cube
  • Cena: 287.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194926645
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce